V Praze proběhne výstava blockchain projektů a zařízení pro mining kryptoměn

19. května v českém hlavním městě Praze proběhne výstava softwaru a zařízení pro kryptografický průmysl. Událost se bude konat v rámci konference Blockchain & Bitcoin Conference Prague, která je věnována rozvoji kryptoměn a technologii blockchain.
reklama

Konferenci pořádá eventová společnost Smile-Expo, která provádí specializované události věnované otázkam bitcoinového průmyslu v České republice, Estonsku, Rusku a na Ukrajině. Nedávné konferenci Smile-Expo, která se konala 19. dubna v Moskvě, se zúčastnilo 30 řečníků a 750 hostů.

Co očekává návštěvníky výstavy?

Společnost HashCoins, jeden z lídrů ve výrobě kryptografického zařízení, představí své nové projekty na bázi blockchainu. Značka získala popularitu díky desítkám tisíc zařízení pro těžení bitcoinů a altcoinů a službě pro cloudový mining HashFlare.io. Zástupci společnosti předvedou praktické používání svého hardwaru a přiblíží hostům službu vzdáleného přístupu ke kryptografickým zařízením.

Zakladatelé blochchain start-upů by měli umět pořádat crowdfundingové kampaně a právě pro ně je určena decentralizovaná služba Waves Platform, která bude představena na výstavě. Kromě crowdfundingu a digitalizovaného vydávání cenných papírů na platformě je umožněno obchodování s aktivy na bázi blockchainu a výměna těchto aktiv.

Další služba, která bude představena na výstavě, je Super NET. Jedná se o zprostředkovatelskou platformu pro blockchain vývojáře, která zajišťuje neomezený přístup ke všem blockchain inovacím na jednom místě a má za cíl sjednocení podnikatelské komunity.

O tom, jak získávat dividendy z kapitálu spravovaného týmem finančních poradců, povědí zástupci kryptoaktiva Aureus. Je založeno na technologii blockchain a jeho hodnota je odvozena nejen z kryptoekonomické sféry, ale také z reálného světového hospodářství.

Burzovní sektor bude představen platformou pro podnikání Solvena. Tato společnost disponuje týmem traderů, burzovními roboty a programovým vybavením pro obchodování pomocí matematických modelů.

Polybius Bank představí inovace z bankovní sféry. Zástupci společnosti přiblíží hostům technologii elektronických dokladů v rámci bankovního ekosystému, který zahrnuje korporátní zákazníky i jednotlivce.

Stánek vývojáře Crypviser GmbH bude věnován zajištění bezpečnosti a důvěrnosti údajů. Zástupci společnosti poskytnou informace o spolehlivých a pokročilých kryptografických systémech a standardech kyberbezpečnosti, které jsou využívány v obrovských korporacích a státních vládách.

Kromě výstavy se v rámci Blockchain & Bitcoin Conference Prague bude konat konference pro zástupce kryptoměnového podnikání. Řečníci vystoupí s příspěvky o nových službách založených na technologii blockchain, poskytnou rady pro vývoj a prosazování produktů a podrobně pojednají o legislativních otázkách.

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru