Tuzemská trať se do Need for Speed Shift 2 Unleashed dostane díky tomu, že EA získala licenci na závody FIA GT, které se jedou i na Masarykově okruhu v Brně. V Need for Speed: Shift 2 Unleashed se pojede na nové verzi okruhu, která byla vybudována v letech 1985 až 1987.
Need for Speed: Shift 2 Unleashed
Česko-slovenští fanoušci populární závodní hry si tak budou moci své řidičské schopnosti poměřit proti časům reálných jezdců, kteří se na Masarykově okruhu objevili.
Need for Speed 2 Unleashed v současné době vyvíjí studio Slightly Mad pro Xbox 360, PlayStation 3 a PC. Na českém a slovenském trhu se titul začne prodávat již prvního dubna tohoto roku. Další informace o hře najdete zde.
Zdroj: Tisková zpráva
Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.
Přidat komentář