V iOS 6 nebude nativní aplikace YouTube

Apple nebude podle nových informací do nové verze svého mobilního operačního systému integrovat aplikaci YouTube - Google ji však bude moci nabízet pomocí App Store.
reklama

"Naše licence k poskytování aplikace YouTube v iOS vypršela, zákazníci mohou použít YouTube v prohlížeči Safari a Google pracuje na nové samostatné aplikaci YouTube, která bude dostupná v App Store," řekla mluvčí Apple Trudy Mullerová. Tato zpráva přichází nedlouho poté, co Apple na červnové Worldwide Developers Conference oznámilo, že iOS 6 bude mít svou vlastní aplikaci Mapy namísto řešení od Googlu.

Apple a Google měli řadu let velmi dobré vztahy, to se však změnilo v posledních letech s tím, jak se Google snaží prosadit platformu Android, kterou Steve Jobs považoval za kopii iOS. Apple například odstranilo z App Store aplikace Google Voice od třetích stran a co možná nejvíce protahovalo zpřístupnění oficiální aplikace Googlu.

Zdroj: PCW
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru