Uživatelé Windows Phone dostanou 20 GB místa na SkyDrive zdarma

Pokud máte nějaké zařízení s Windows Phone, Microsoft vás o letošních Vánocích odmění bezplatným místem na SkyDrive navíc.

Reklama

Microsoft rozeslal všem uživatelům operačního systému Windows Phone email, v němž se uvádí, že od nynějška po dobu jednoho roka mohou využívat 20 GB prostoru na cloudu SkyDrive zcela zdarma. Stačí pouze kliknout na odkaz, jehož platnost vyprší na konci ledna. Zmíněných dvacet gigabitů se přidá k 7 GB bezplatného prostoru (nebo 25 GB, pokud jste SkyDrive začali využívat mezi prvními), jež mají k dispozici všichni zdarma.

Máte-li předplatné Office 365, budete nově moci k ukládání dat na cloud Microsoftu využívat přes 50 GB prostoru (případně mnohem více, pokud jste si zakoupili Surface 2 nebo Surface 2 Pr , k nimž Microsoft na dva roky přidává 200 GB prostoru zdarma). Nabídka je bohužel platná pouze pro uživatele Windows Phone 8, takže ji lidé se zařízeními běžícími na Windows Phone 7 nebudou moci využít.

Zdroj: Techspot

Reklama

Komentáře

hm zajímavé, mám nokii 920 s windows phone 8, samozřejmě svázané s live účtem (jinak ani nelze používat) a žádný email nedorazil. V live účtu žádné případné upozornění nevidím. Je možné, že to je geograficky omezeno...

Kdyby to bylo napořád, možná se o to začnu zajímat více, ale mít na rok více místa a po roce to muset buď část věcí smazat nebo platit mi připadá jako špatný pokus nalákat více platících zákazníků.

Přidat komentář