Uživatelé tabletů sledují online video déle než ostatní

 Uživatelé tabletů tráví sledováním videa podle nové studie společnosti Ooyala v průměru o 30 % více času, než lidé na počítačích.
reklama

Za každou minutu, kterou strávili sledováním videa lidé na desktopu nebo laptopu, sledovali uživatelé tabletů video jednu minutu a 17 sekund. Zatímco vlastníci desktopů a laptopů se častěji dívají na krátké klipy, uživatelé tabletů a dalších mobilních zařízení sledují především středně dlouhá a dlouhá videa.

Nejpopulárnějším tabletem pro sledování videí online byl ve třetím čtvrtletí tohoto roku Apple iPad, který k této činnosti podle studie Ooyala využilo 97 % uživatelů. Co se smartphonů týče, zde iPhone s 56 % porazil telefony postavené na Androidu, které ke sledování videa využilo jen 36.8 % uživatelů. Na druhou stranu vlastníci Androidů se na videa dívali v průměru o něco déle. Ooyala ve své studii vychází z dat svých partnerských webových stránek, které každý měsíc navštíví přes 100 milionů uživatelů ve 100 zemích světa.

Zdroj: CNET

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru