Uživatelé služby MobileMe příjdou o 15GB prostoru na iCloudu

Vypadá to, že bývalí uživatelé služby MobileMe přijdou o spoustu místa, které si mohli přenést na iCloud. Od 30. září se všem, kteří "zdědili" 20GB z MobileMe, tento prostor sníží na 5GB.
reklama

Služba MobileMe, již Apple představilo před čtyřmi lety, přestala oficiálně fungovat 30. června tohoto roku. Společnost se rozhodla, že uživatele MobileMe přesune na ani ne rok starou službu s názvem iCloud. Navzdory problémům, kterým uživatelé MobileMe museli čelit, však měla tato služba jednu velkou výhodu - 20GB prostoru na serverech Apple zdarma. A tento prostor si uživatelé MobileMe přenesli i na iCloud.

Od začátku října ale bude všechno jinak a uživatelé iPadů, iPhonů, iPodů a Maců si budou muset vystačit s pouhými pěti gigabity prostoru. Pravdou je, že každý uživatel si na iCloudu může dokoupit dalších 10GB, 20GB nebo 50GB za roční poplatek. 

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru