Uživatelé si u Dropboxu nyní mohou přijít až na 16GB prostoru zdarma

Dropbox oznámil, že nyní nabízí stávajícím uživatelům, kteří jeho službu doporučí a přivedou nového uživatele 512MB prostoru navíc zdarma.
reklama

Uživatelé, kteří mají u Dropboxu bezplatný účet, si pomocí doporučení svých známých mohou v součtu přijít až na 16GB prostoru zdarma (jak už bylo uvedeno výše, za každé jedno doporučení přibude uživateli 512MB prostoru). Platící uživatelé si pak mohou přijít až na 32GB místa k ukládání svých dat, jelikož mají za každé doporučení 1GB navíc. Potěšeni budou i současní uživatelé, kteří již někoho doporučili, jelikož nová nabídka Dropboxu je retroaktivní, tedy platí i zpětně. Dropbox v současné době každému uživateli zdarma nabízí 2GB prostoru. Konkurence jako Box a Sky Drive nabízí 5GB a 25GB, Dropbox má však výhodu v tom, že uživatelé nejsou limitováni třeba velikostí jednotlivých dat.

V únoru tohoto roku Dropbox nabízel 5GB místa zdarma pro uživatele, kteří vyzkouší jeho experimentální funkci pro import fotografií. Dropbox přichází s nabídkou dodatečného místa na jeho cloudu za doporučení v době, kdy Google chystá spuštění své podobné služby s názvem Google Drive. Ta by podle listu Wall Street Journal měla debutovat 16. dubna a údajně nabídne 5GB místa zdarma.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

 

Zdarma lze získat prostor i jinými způsoby než nalákáním dalších klientů.

 

Například při založení účtu přes http://db.tt/f72e83UM a nainstalování dropbox aplikace dostanete automaticky 0,5GB navíc zdarma.

 

Dalších 0,5GB dostanete po nahrání první fotky prostřednictvím automatického nahrávání fotek z mobilu. A vždy, když fotkami zaplníte 0,5GB dostanete na ně dalších 0,5GB zdarma a to až do celkové velikosti fotek 3GB. Pokud poté fotky smažete, prostor vám již zůstane.

 

Dalších až 0,5GB lze získat propojením s Facebookem a Twitterem.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru