Uživatelé OneDrive budou moci zdarma získat až 8GB místa na cloudu

Microsoft oznámil, že uživatelé jeho „nové“ cloudové služby OneDrive budou moci získat až 8GB bezplatného místa zdarma. 
reklama

Před několika týdny Microsoft přejmenoval svou cloudovou službu SkyDrive na OneDrive, jelikož prohrál soudní spor s britskou společností Sky Broadcasting Group kvůli značce Sky. I když OneDrive má být teprve spuštěno, již nyní je jasné, že služba nabídne podobné funkce jako SkyDrive. Podle nových informací Microsoft nabídne sdílení adresářů a uživatelé budou moci získat až 8GB bonusového místa na jeho serverech. Za každého přítele, kterého k užívání OneDrive pozvete a on se ke službě připojí, dostanete navíc 500MB místa na disku - pozvat lze maximálně 10 přátel a získat tak 5GB místa navíc.

Další 3GB lze získat zdarma tím, že uživatel bude využívat synchronizaci fotografií z fotoaparátu na mobilním telefonu za pomoci OneDrive app pro iOS, Android či Windows Phone. Bonusových (až) 8GB na cloudu bude mít uživatel až na doživotí a dostane je ke standardním 7GB prostoru na OneDrive (či 25GB u těch, kteří byli mezi prvními testery služby). Díky funkci sdílení adresářů bude uživatel moci přidávat, editovat a mazat soubory a zvát lidi k přístupu k adresáři.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru