Uživatelé na Facebooku tráví 136x více času, než na Google+

Podle posledních dat společnosti comScore uživatelé na sociální síti Google+ v lednu strávili průměrně 3.3 minuty a na Facebooku 7.5 hodiny, tedy asi 136x více.
reklama

Google se rychle k datům od comScore vyjádřil s tím, že podle svých vlastních statistik jsou čísla návštěvnosti Google+ mnohem vyšší a stále rostou. Podle comScore tráví uživatelé více času i na jiných sociálních sítích, například na LinkedIn to je průměrně 17 minut měsíčně, na MySpace 8 minut a na Twitteru 21 minut. Ze statistik americké společnosti dále vyplývá, že počet minut, které uživatelé měsíčně na Google+ stráví, stále klesá. V listopadu to mělo být 5.1 minut, v prosinci pak 4.8 a v lednu to bylo již zmíněné 3.3 minuty.

Na Facebooku však lidé tráví času čím dál více. V prosinci to bylo průměrně 7 hodin měsíčně, v lednu pak již zmíněných 7.5 hodin. Google na počátku února oznámil, že na jeho síti Google+ je již více než 100 milionů uživatelů. I když je to jistě velké číslo, na Facebook zdaleka nemá. Podle Zuckerberga má jeho sociální síť 845 milionů aktivních uživatelů, z čehož 480 milionů se na něj přihlašuje každý den.

Zdroj: Techspot


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru