Uživatelé Google+ přibývají rapidním tempem

Google+ od svého spuštění před necelými třemi měsíci "nalákal" již přes 43 milionů uživatelů a pomalu se blíží k padesáti milionům.
reklama

Alespoň to tvrdí spoluzakladatel webového portálu Ancestory.com Paul Allen. Google minulý týden u své sociální sítě představil devět nových funkcí, díky kterým se Google+ může pyšnit celou stovkou klíčových funkcí. Co je však důležitější: na Google+ se nyní již může zaregistrovat kdokoliv, dříve to bylo pouze na pozvánku.

Podle Allena bylo na Google+ 43 milionů uživatelů před několika dny, koncem tohoto týdne by to bez problémů mohlo být již téměř padesát milionů. Nynější zpřístupnění Google+ pro všechny uživatele pak údajně není náhodou - Google věděl, že Facebook zrovna v té době bude pořádat svou každoroční konferenci f8, a tak mu chtěl vzít alespoň trochu vítr z plachet. Allen také dodal, že podle něj na sociální síti Googlu přibývají noví uživatelé takovou rychlostí především jiné proto, že se mnoha lidem nelíbí nový vzhled Facebooku.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru