Uvolněn Drupal 7.0 Beta 3

Včera byla uvolněna ke stažení třetí betaverze redakčního systému Drupal 7. Ve vývojové verzi již nezbývají žádné kritické chyby k řešení a tak se jedná o poslední betaverzi. Co je dále nového?
reklama

Drupal 7.0 Beta 3 dále aktualizuje JavaScriptové knihovny jQuery 1.4.4 a jQuery UI 1.8.6, vylepšuje množství procesů pro aktualizaci ze starších verzí, vylepšuje přístupnost a, jak jsem již zmínil, neobsahuje už žádné kritické chyby. Tedy alespoň ne takové, o kterých by se vědělo.

Pokud se nestane nic vážného a nebude objevena další kritická chyba, bude následovat vydání RC verze. Jakmile se objeví, budou zmraženy řetězce, funkce, rozhraní, API a další věci, aby překladatelé mohli provést aktualizaci lokalizačních balíčků a vývojáři s klidným svědomím připravit své moduly pro Drupal 7.

Další informace, včetně odkazu ke stažení, najdete na adrese drupal.org/drupal-7.0-beta3.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru