Unreal Engine 3 podporuje nový Flash Player 11

Unreal Engine 3 společnosti Epic nyní podporuje Adobe Flash, což znamená, že se již brzy objeví upravené verze oblíbených her, které poběží pouze ve webových prohlížečích.
reklama

Unreal Engine byl původně navržen pro high-endové počítače a herní konzole, v poslední době si však již našel cestu i na iPhony (například série Blade). "Flash dokáže zprostředkovat skvělé herní zážitky a my jsme šťastní, že Epic Games mohou použít Flash Player k vytvoření skvělých 3D her pro web," řekla Emmy Huangová z Adobe na konferenci Adobe MAX 2011.

Šéf Epicu Tim Sweeney pak ukázal verzi Unreal Tournamentu 3, která běží na nejnovější jedenácté verzi Flashe. Flash Player 11 používá technologii Stage 3D, která je popisována jako nová metoda 2D a 3D renderování. Flash verze 11 podle Adobe umožňuje oproti verzi 10 až 1000x rychlejší 2D a 3D renderování (na Windows a OS X běží rychlostí až 60 FPS). Epic zatím nezveřejnil data vydání nových her ani minimální požadavky na grafické karty.

Zdroj: Techspot

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru