Twitter vydal oficiální aplikaci pro Android

Twitter konečně vydal oficiální aplikaci pro operační systém Android. Oblíbená sociální síť Twitter zveřejnila svou vlastní aplikaci pro platformu Android od Googlu, která se podle prvních recenzí prý opravdu velmi povedla.
reklama

Ovládání oficiální aplikace Twitteru je velmi intuitivní, tweety uživatel může posílat například jen jednoduchým kliknutím na fotku přítele v kontaktním listu. I když na Android již delší dobu existuje vícero aplikací, které zprostředkují spojení s Twitterem, jako je například Seesmic, na oficiální aplikaci netrpělivě čekaly tisíce uživatelů Twitteru.

Navíc podle spekulací Google včlení Twitter přímo do API Androidu od verze 2.2. Do té doby však vývojáři musejí vytvářet své vlastní klienty pro Twitter. V nejbližší době se jistě objeví další aplikace, které v sobě budou mít integrovány funkce z programu oficiálního.

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru