Twitter varuje uživatele, aby si neměnili logy, dokud nebude řečeno jinak

Twitter vyšetřuje případy, při nichž došlo ke kompletní ztrátě přístupu k účtu poté, co si uživatel změnil některá z těchto dat: Jméno účtu, password či e-mailovou adresu.
reklama

Ze strany mikroblogovací služby Twitter nejde ani tak o výhrůžku, jako spíše upozornění na to, jak se smazání vyhnout. Problém se týká všech uživatel, těch nových, i těch již déledobějších. Poprvé se situace vyskytla koncem minulého týdne a Twitter samozřejmě učinil odstranění problému aktuální prioritou číslo 1.

Twitter v posledních týdnech vůbec jaksi přitahuje katastrofy: V pondělí společnost pro změnu sdělila, že se objevují blíže neupřesněné systémové chyby, které mohou vést až k problémům při autorizování a postování Tweetů. Minulý týden zase jiný bug způsobil zpoždění několik hodin při updatech uživatelských streamů.

Zdroj: InfoWorld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru