Twitter testuje novou domácí stránku

Mikroblogovací služba Twitter začala s testováním nového designu své hlavní stránky. Jak se vzápětí dozvíme, to vše za účelem lepší informovanosti návštěvníků o tom, co se právě děje uvnitř zajímavého.
reklama

Twitter nově obsahuje na domácí stránce více dynamického obsahu a to včetně algoritmicky vybraných nejlepších tweetů, které se vždy po několik vteřinách obměňují. Web také nabídne seznam doporučených uživatel, nad kterými lze za pomoci myši přejíždět vlevo a případně se dostat k jejich profilům a posledním tweetům.

2010-04-01-A1-Big.jpg

Designér Twitteru Doug Bowman na blogu napsal, že z Twitteru se stává stále více vlastní ekosystém a že už zkrátka nejde o prostou kolekci nejnovějších updatů. Správci Twitteru se také nechali slyšet, že budou pečlivě monitorovat odezvu uživatel na novou stránku a případně kontinuálně zkoušet a opravovat nové nápady tak, aby to vyhovovalo co nejvíce lidem.

Zdroj: AppScout

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru