Twitter slaví 20 miliard odeslaných zpráv

Oblíbená sociální síť Twitter slaví další milník - 20 miliard odeslaných "tweetů."
reklama

Zprávu s číslicí 20 miliard odeslal grafický designer "GGGGGGo_Lets_Go" z Japonska. "Vypadá to, že moje zpráva značí další milník Twitteru. Dostávám odpovědi od lidí z celého světa. Je to zvláštní. Jaká je šance, že se vám něco takového stane? Je to možná ještě větší náhoda, než vyhrát ve sportce. Zní to neuvěřitelně," napsal na Twitteru zmíněný Japonec. Ještě před pěti měsíci (čtyři roky po založení služby) Twitter slavil deset miliard odeslaných tweetů. Počet tweetů odeslaných po celém světě se tedy rok od roku několikanásobně zvětšuje. Na Twitter si denně zakládá účet okolo 300 000 nových uživatelů. "Rozšiřování sítě a zlepšování její stability je pro nás nyní prioritou číslo jedna," řekl spoluzakladatel služby Eva williams.

Společnost proto do konce tohoto roku plánuje v americkém Salt Lake City otevřít své první datové centrum s jejími vlastními servery. "Otevření datového centra koresponduje s rozvojem sítě. Všech našich uživatelů si velmi ceníme a chceme jim nabídnout ty nejlepší služby," dodal Williams. Twitter je specifickou sociální sítí, která svým uživatelům umožňuje psát statusy o délce 140 znaků.

Zdroj: CW

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru