Twitter přidává geolokační funkce

Také web Twitter se chystá vpadnout do vod geolokačních služeb, které plánuje využít u svých uživatel tak, že budou moci geolokační údaje připojovat ke svým postům. A informace o nich budou dostupné skrze hlavní web i přes externí aplikace.
reklama

Co nevidět Twitter vydá svým externím developerům preview zmíněného nového geolokačního API (application programming interface), které jim umožní připojovat ke tweetům geografická metadata. To vše ohlásila firma na svém čtvrtečním blog-postu.

"Developeři budou mít přístup k novým geolokačním funkcím dříve, což znamená, že se tato funkce velmi pravděpodobně objeví ve vámi oblíbené Twitterovské aplikaci dříve, nežli právě na hlavním webu. Později ji také přidáme i na náš mobilní web a samozřejmě i na Twitter.com", komentuje věci spoluzakladatel Twitteru Biz Stone.

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru