Twitter dostane dalších 100 milionů USD

V brzké době má dojít k jisté ekonomické investici, jejímž cílem bude mikroblogovací služba Twitter. Proces by měl po svém úspěšném dokončení navýšit hodnotu služby celkem zhruba na 1 miliardu USD.
reklama

"Twitter se chystá obdržet dalších 100 milionů USD od celkem 7 investorů", tak přesně to je zpráva, která se objevila ve Wall Street Journalu v minulém týdnu. Finanční skupina obsahuje i dva nové investory: T. Rowe Price a Insight Venture Partners. Celková hodnota by se tak měla zvýšit na zajímavou jednu miliardu USD.

Pokud vše proběhne dle plánu, pak se tato 100milionová investice stane zhruba dvojnásobkem toho, co Twitter skutečně předpokládal, že obdrží. Rovněž to celé naznačuje, že zájem o tuto dva roky starou mikroblogovací službu nikterak neutichá a i v době krize se jeví jako slibná investice.

Zdroj: InternetNews.com

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru