Tržní podíly internetových prohlížečů za březen 2010

Jak je nepsaným pravidlem na začátku každého měsíce (což o to více platí, pokud jde o měsíc čtvrtletní), jsme tu s aktuálním rozložením podílů internetových prohlížečů za právě uběhnuvší období.
reklama

Velký úspěch zaznamenal Google Chrome: Z 5,6 % se vyhoupl na 6,1 %, tedy zhruba 4x méně, nežli má aktuálně Mozilla Firefox. Pokud jde o Firefox, tak i ten nepatrně skóroval – nárůst byť i jen o pouhé 0,3 % na celkových 24,5 % je pořád nárůst. Safari si též polepšilo z 4,5 % na 4,7 %.

Tržní podíly internetových prohlížečů za březen 2010

Jestliže bychom se bavili o Opeře, tak ta si podržela stávajících 2,4 %. Microsoft Internet Explorer opět vykázal malý pokles – namísto 61,6 % se setkáváme jen s 60,7 %. Konkurence mezi webovými prohlížeči se nám stále více přiostřuje, což je pochopitelně skvělé pro zákazníka, jelikož má na výběr z více kvalitních produktů.

Zdroj: DeepTech

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru