Toshiba TG01: Windows Mobile na jedničku

Letošní léto nám kromě jiných "krizových" radostí přineslo také jednu zajímavou hardwarovou novinku - nese jméno Toshiba TG01 a jde o Windows Mobile komunikátor opravdu jaksepatří...
reklama

Dle slov Toshiby je to komunikátor výrazně štíhlejší a rychlejší, nežli jakákoliv dnes dostupná konkurence (zřejmě nikdo nečekal opak, že ano). Ovšem musíme dát tvůrcům za pravdu: 1 GHz CPU je slušný kousek. Novinka taktéž disponuje bezdrátovými moduly HSDPA 3G (7,2 Mbps teoretických), Wi-Fi a A-GPS. Akumulátor vydrží až 4 h hovoru nebo 220 h standby.

Toshiba TG01

Ve výbavě najdeme i 3,2 Mpix digitál. Toshiba je určitě větší a štíhlejší, nežli konkurence: Fyzické rozměry 130 x 70 x 9,9 mm a 129 g mluví za vše. Displej má úhlopříčku 4,1" a jeho rozlišení odpovídá dnes obvyklým širokoúhlým 800 x 480 pixelům. Tlačítka dole jsou doteková. Mimochodem, zařízení má v záloze i jeden microUSB slot. Použitým OS jsou Windows Mobile 6.1 Professional.

Zdroj: Register Hardware

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru