Testujte nový Windows Live Messenger

Před nějakou dobou se na internetu objevilo testovací sestavení nové verze balíku aplikací Windows Live. Nyní bude k dispozici i oficiální testovací verze - zatím pouze pro komunikační program Windows Live Messenger.
reklama

Komunikátor Windows Live Messenger přinese v nové verzi snad nejvíce novinek ze všech aplikací ve Windows Live. Komunikace s jednotlivými osobami budou sdruženy do jednoho okna s panely, dočkáme se lepšího provázání na hlavní panel Windows 7, objeví se propojení se SkyDrive pro rychlé sdílení souborů, integrace s vyhledávačem Bing, podpora HD videochatu a mnoho dalších novinek.

Podrobnější informace o novém Windows Live Messengeru najdete v článku Windows Live Messenger Wave 4: panely a větší změření na sociální sítě.

Oficiální testovací verzi nového Windows Live Messengeru můžete stahovat z webových stránek windowslivepreview.com/messenger. V tuto chvíli odkaz pro stažení vede na aktuální stabilní verze, ovšem brzy by se tam mělo objevit slibované preview.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru