Testujte Drupal 7 Alpha 6 s novým tématem vzhledu

Nové testovací sestavení Drupalu 7 bylo uvolněno ke stažení. Opět se jedná o alfaverzi, protože se stále objevují nějaké chyby, nebo nejsou vyřešeny všechny požadavky nutné k označení beta.
reklama

Drupal 7 Alpha 6 přichází kromě tradičních oprav chyb s téměř plně funkčním mechanismem pro upgrade ze starších verzí a také se zcela novým tématem vzhledu Bartik. To je nastaveno jako výchozí a nahrazuje tak doposud používaný Garland.

Drupal 7 a téma vzhledu Bartik

Drupal 7 a téma vzhledu Bartik

Aktualizační mechanismus by si již měl poradit s instalací Drupalu 6, přesto vývojáři volají po důkladném testování, do kterého se můžete také zapojit. Na druhou stranu, Drupal 7 zatím rozhodně nepatří na živé weby.

Další vydání Drupalu 7 by se mělo objevit na začátku sprna. Půjde-li vše v pohodě, bude již nést přídomek beta. Betaverzí by opět mělo být několik, následovat je bude minimálně jedna verze RC a až poté bude na světě finální sestavení Drupalu 7.

Další informace viz Drupal 7.0 Alpha 6 released.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru