Termín uvolnění Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 zveřejněn

Microsoft dnes oficiálně zveřejnil dlouho očekávané informace o plánovaném termínu uvedení Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 na trh. Uvolnění prvního servisního balíčku pro Windows Vista je plánováno na první čtvrtletí roku 2008. Již v nejbližších týdnech však bude beta verze Windows Vista SP1 k dispozici pro neveřejné testování, a to zhruba pro 10 – 15 000 uživatelů z celého světa. To umožní společnosti Microsoft ověřit bezproblémové fungování aktualizace a dosáhnout tak její co nejvyšší kvality. Více viz následující tisková zpráva:
reklama

Microsoft zveřejnil bližší informace o termínu uvolnění Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 

Praha – 30. srpna, 2007                                                                

Microsoft dnes oficiálně zveřejnil dlouho očekávané informace o plánovaném termínu uvedení Windows Vista SP1 a Windows XP SP3 na trh. Uvolnění prvního servisního balíčku pro Windows Vista je plánováno na první čtvrtletí roku 2008. Již v nejbližších týdnech však bude beta verze Windows Vista SP1 k dispozici pro neveřejné testování, a to zhruba pro 10 – 15 000 uživatelů z celého světa. To umožní společnosti Microsoft ověřit bezproblémové fungování aktualizace a dosáhnout tak její co nejvyšší kvality. 

Operační systém Windows Vista byl uveden na trh v lednu 2007, a od této doby prošel podstatným vývojem. Došlo k vyřešení kompatibility s běžně používanými aplikacemi a grafickými kartami, výrazně narostl počet ovladačů připravených pro tento systém. Všechny důležité aktualizace a opravy systému se k uživatelům navíc dostávají po celou dobu, a to prostřednictvím služby Windows Update. “Service Pack 1 bude obsahovat mnoho již dnes dostupných aktualizací ve formě ucelené instalace,“ uvedl Tomáš Koška, manažer divize Windows Client a Windows Live.

Microsoft dále také oznámil plány pro uvolnění Windows XP SP3. V několika příštích týdnech dojde k uvedení beta verze třetího servisního balíčku, verze připravená pro stažení z webu pak bude k dispozici v první polovině roku 2008. Windows XP SP3 bude zahrnovat všechny předešlé aktualizace vydané pro Windows XP, včetně bezpečnostních aktualizací a oprav.

Zdroj: Microsoft

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru