Téměř kompletní Mozilla Firefox 3.6 je tu s další RC verzí

Společnost Mozilla uvedla další Release Candidate verzi oficiálně ještě stále teprve chystaného prohlížeče Mozilla Firefox 3.6. To naznačuje, že finálního uvedení bychom se mohli dočkat ještě koncem týdne či začátkem toho dalšího.
reklama

Za zmínku rozhodně stojí, že Firefox 3.6 RC2 mírně pozměnil styl, jakým browser umožní softwaru třetích stran komunikovat s jeho prostředky. Tento krok byl učiněn hlavně z důvodu vyšší stability. Mozilla rovněž od poslední verze opravila na 70 bugů (stabilita, bezpečnost, novinky).

Mike Beltzner z firmy Mozilla mezitím na blogu vydal informaci, že Firefox 3.7 byl zrušen (resp. jeho jméno) a že Firefox 3.6 bude poslední větší release před tím, nežli se někdy začátkem roku 2011 či koncem 2010 dočkáme verze 4.0. V čase mezi uvedením nové verze se ale prý vývojáři budou věnovat patchování 3.6ky novými vlastnostmi v cca 4-6týdenních bezpečnostních cyklech.

Zdroj: The Register

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru