TechNet Subscription a kompletní videa z konference TechEd 2007

Při zakoupení nebo obnovení předplatného TechNet Subscription (www.technetsubscription.cz) do 29. února 2008 získávají předplatitelé kromě přístupu k plným verzím softwaru společnosti Microsoft i časově neomezený přístup do kompletního archivu video záznamů všech prezentací z konference TechEd 2007. Poprvé v historii tak zájemci mohou online shlédnout kompletní obsah včetně všech prezentací z této největší IT konference pořádané v Barceloně na podzim minulého roku. Konference se každoročně účastní na 9 000 IT profesionálů a vývojářů. 
reklama

Služba  TechNet Subscription je tím nejjednodušším způsobem, jak získat přístup k plným verzím softwaru Microsoft. A to včetně betaverzí nových produktů určených pro testování a nekomerční použití dříve, než se dostanou na trh. Kromě toho umožňuje i přístup ke znalostní databázi a článkům, e-learningovým kurzům, technickým informacím a technické podpoře. Minimálně roční předplatné nyní navíc zajistí i stovky hodin video záznamů z konference TechEd, a to v podání těch nejlepších světových prezentátorů a odborníků.  

Více informací, včetně možnosti zakoupení předplatného, naleznete zde. Konkrétní informace o této speciální nabídce v rámci TechNet Subscription můžete získat také na emailu technet@daquas.cz, nebo na telefonním čísle +420 222 512 201. 

Nová služba v rámci Microsoft TechNet 

Pro české zájemce připravil Microsoft ještě další speciální nabídku TechNet Spotlight!. Prostřednictvím této služby mají uživatelé zdarma přístup do video archivu záznamů z největších konferencí společnosti Microsoft v České republice. Služba TechNet Spotlight! přináší mimo jiné i záznamy z TechNet konference, která se uskutečnila na podzim 2007 v Praze a Brně. Služba využívá technologie Silverlight a kromě video záznamů (dostupných online ke sledování nebo i ke stažení) jsou na zmíněné internetové stránce zdarma přístupné také MP3 záznamy, videa pro mobilní zařízení a PPT prezentace.

Obsah služby TechNet Spotlight! naleznete na www.technetspotlight.cz. Přehled všech služeb českého Microsoft TechNetu naleznete na www.microsofttechnet.cz.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru