Freeware (programy zadarmo)

Banner Generator

Banner Generator je jednoduchý prográmek, který vám pomůže při tvorbě reklamních proužků na web. Zobrazuje totiž dialog o rozměrech použitelných pro klasické reklamní proužky. Stačí zadat texty a rozměry nebo pozici tlačítka na banneru a dialog si zobrazit.

Banner Generator zatím nevytváří obrázky reklamních proužků přímo. Zobrazený dialog si tedy musíte típnout v nějakém programu pro snímání obrazovky do obrázkového souboru. Postačí vám i kombinace kláves Alt+PrintScreen, která uloží obrázek aktivního okna do schránky.

Maxiorel GUI4UPX 2.1

Stahovat můžete novou verzi grafické nadstavby pro kompresor UPX. Maxiorel GUI4UPX 2.1 řeší problém se zpracováním některých souborů obsahujících v názvu nebo v cestě mezeru. Funkce pro vytváření dávkových souborů BAT nebyla touto chybou ovlivněna.

Čínská verze GUI4UPX 2.0

Den po registraci anglické verze Maxiorel GUI4UPX 2.0 na Softpedii se objevil čínský překlad. K mému nemilému zjištění jde o sestavení s instalátorem a přídavkem v podobě adwaru.

Taxonomy upgrade extras: 

pyGUI4UPX 1.0

Grafické rozhraní pro kompresor UPX napsané v jazyku Python s využitím knihoven wxPython. Vývoj tohoto programu byl prozatím pozastaven.

Máte-li zájem, stáhněte si jej.

Maxiorel GUI4UPX

Program GUI4UPX byl vytvořen jako jednoduchá pomůcka pro použití kompresoru UPX. V grafickém prostředí umožňuje zvolit soubor určený ke kompresi, nastavení její úrovně a spuštění. Soubory lze také jednoduše dekomprimovat. Jelikož se UPX ovládá pomocí příkazového řádku, zobrazuje GUI4UPX náhled na potřebný příkaz.

Subscribe to RSS - Freeware (programy zadarmo)