Tiskové zprávy

Kerio WinRoute Firewall 6.4 zamezí zneužívání Internetu

Funkce Internet monitoring produktu Kerio WinRoute Firewall poskytuje manažerům nástroj pro jednoduché sledování využití Internetu. Společnost Kerio Technologies, výrobce komunikačního a bezpečnostního softwaru pro malé a středně velké společnosti, dnes oznámila, že uvádí na trh nový Kerio WinRoute Firewall 6.4. Nová verze modulu pro monitoring užívání Internetu nazvaná Kerio StaR poskytuje rozšířený, komplexní reporting, který nabízí jak manažerům v oblasti IT tak ostatním manažerům výkonný nástroj pro sledování návyků uživatelů na Internetu a který zároveň zamezuje bezúčelnému brouzdání na Internetu. 

Helpdesk sdružení CZ.NIC je nyní k dispozici nonstop

Sdružení CZ.NIC, správce národní domény CZ, spustilo nonstop telefonickou podporu pro veřejnost. Pracovníci helpdesku, který již nyní nepřetržitě funguje na telefonním čísle +420 222 745 111, jsou připraveni zodpovídat dotazy a pomoci při řešení problémů s doménami registrovanými v zóně CZ.

První český ENUM Day byl úspěšný

První český ENUM Day, konferenci o moderní technologii ENUM, rozšiřující možnosti telefonování po internetu, navštívilo celkem 105 posluchačů. Největší zájem projevili návštěvníci o panelovou diskusi a prezentace Jana Růžičky ze sdružení CESNET a Milana Stehlíka ze společnosti Annex Net, po kterých se rozpoutala živá debata mezi posluchači a přednášejícími. Premiérový ročník konference ENUM Day uspořádalo sdružení CZ.NIC, správce české národní domény CZ a domény ENUM.

Intel pomohl studiu Disney-Pixar uvařit Ratatouille

Klíčovou ingrediencí po celou dobu výroby filmu byly vícejádrové procesory Intel. Díky rychlejšímu vykreslování mohli výtvarníci věnovat více času přípravě realističtějších obrazů. Stejné technologie mohou využít spotřebitelé ke sledování filmů doma i na cestách.

INVEX - DIGITEX zdůrazňuje počítačovou bezpečnost

Každý den se internetem pohybují tisíce škodlivých kódů a bez zabezpečení je pouze otázkou času, kdy bude počítač připojený k „síti“ napaden. Škody, které tyto útoky způsobují, jsou často astronomické a zcela jista se nemůže cítit žádná skupina uživatelů. Jak těmto hrozbám dneška čelit se na podzimním INVEXu - DIGITEXu dozvíme od nejlepších světových bezpečnostních expertů ze společností AEC, ESET, Grisoft, SkyNet/MCAfee, PCS, Symantec nebo SODAT.

Zoner Photo Studio 10 – jubilejní vlna novinek

Letošní Invex se blíží a spolu s ním také jubilejní desáté vydání oblíbeného správce fotografií Zoner Photo Studio. Zoner již tradičně představuje nové verze svého programu vždy na podzim, tentokrát tak učiní symbolicky 10. 10. 2007. Výrobce slibuje inovace ve všech směrech, dočkat bychom se měli předělaného uživatelského rozhraní a lepší podpory systému Windows Vista. Více informací najdete v následující tiskové zprávě a také v PDF souboru představujícím Zoner Photo Studio 10.

DIGITEX 2007 ve vysokém rozlišení

INVEX - DIGITEX jsou každoročně nejen přehlídkou nabídky soudobého trhu ICT a spotřební elektroniky, ale i reflexí nastupujících trendů a technologií. Po loňské výrazné prezentaci technologie a designu bude letos v Brně v rámci spotřebitelského Digitexu výrazně zaostřeno na vše, co se týká High-Definition. V pomyslném čele plejády tematických programů bude stát vedle unikátní výstavy Technologie&Design také projekt HD live! 

BenQ v kovovém provedení - E1000

Společnost BenQ představuje svůj nejnovější přírůstek do své řady digitálních fotoparátů – BenQ E1000. Fotoaparát je osazen 3“ LCD displejem, 10megapixelovým snímačem, trojnásobným optickým zoomem, který je možné používat při snímání fotografií i videa, automatickou detekcí obličeje a vysokou citlivostí ISO do hodnoty 1 600. BenQ E1000 byl vytvořen pro individualisty s vysokými nároky: S kovovým broušeným gripem a s černým matným kovovým tělem silně zapůsobí na jejich smysly!
reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru