Tajemství dnešního loga Google odhaleno!

Vyhledávač Google má příjemný zvyk měnit občas grafiku a celkový design loga nad vyhledávacím řádkem. Na tom dnešním je UFO vycucávající z Google jedno "o". Co to vše znamená?
reklama

Několik lidí na svých fórech a blozích postuluje, že jde o referenci na film District 9 uvedený v pátek a dotyčný film je samozřejmě cizáckým thrillerem. Jedinou další nápovědou je tweet na Google Twitteru: “1.12.12 25.15.21.18 15 1.18.5 2.5.12.15.14.7 20.15 21.19″, který je následovaný odkazem na logo s UFOnem.

Pokud čísla přeložíte dle kódu "A=1,B=2,C=3, ...", pak zjistíte, že vše formuje frázi "All your O are belong to us", což je parafráze na legendární slovní obrat "All your base are belong to us", frázi natolik známou, že má dokonce i vlastní stránku na Wikipedii. Stručně řečeno jde o hlášku ze hry Zerg Wing pro Nintendo. Mimochodem, obrázek samotný se jmenuje "Go_gle.gif': Že by Go-gle měnil jmén- na základě ún-su všech "O" ze Země?

Zdroj: Bl-gy C-mputerw-rldu

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

Už zmizelo i z anglické verze... Zřejmě tam bylo jen pár h pro zvýšení zmatku...

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru