torrenty

BitTorrent spustil službu na sdílení dat SoShare

BitTorrent spustil službu na sdílení dat SoShare

BitTorrent spustil veřejnou betaverzi nové služby na sdílení dat s názvem SoShare, která umožní přemístit až 1 TB dat.

Pirate Bay končí s poskytováním torrentů

Pirate Bay končí s poskytováním torrentů

Nejoblíbenější webová stránka na internetu s torrenty, The Pirate Bay, na konci tohoto měsíce definitivně přestane poskytovat torrentové soubory.

BitTorrent vydá placenou verzi µTorrentu

BitTorrent vydá placenou verzi µTorrentu

BitTorrent včera oznámil, že na podzim vydá prémiovou verzi svého klienta µTorrent s přídavkem Plus, který nabídne bonusové funkce.

Google začíná s cenzurou torrentů

Google začíná s cenzurou torrentů

Nejpoužívanější vyhledávač na světě, americký Google, podle nových zjištění začal potichu cenzurovat klíčové slovo "torrent."

BitTorrent a µTorrent používá  měsíčně přes 100 milionů uživatelů

BitTorrent a µTorrent používá měsíčně přes 100 milionů uživatelů

Společnost BitTorrent včera oznámila, že její klienty µTorrent a Mainline používá již přes 100 milionů uživatelů měsíčně.

Apple povolil torrentovou aplikaci v App Store

Apple povolil torrentovou aplikaci v App Store

Apple minulý týden povolil vůbec první aplikaci, která uživatelů zařízení na iOS umožňuje stahovat torrenty.

limewire logo

Kauza LimeWire: jak to bude s P2P sítěmi?

Americký LimeWire je prý "světovým nejpopulárnějším programem určeným k sdílení dat" a pokud nahrávací studia obdržela soudní povolení k zakázání služby, miliony uživatelů od ní budou odříznuty.

The Pirate Bay zavírá krám

Po měsících kontroverzního žonglování s právnickým newspeakem následovaném dalšími měsíci nejistoty o budoucnosti služby se nakonec přece jen z toho všeho vylouplo cosi finálního a pro příznivce tradičních torrentů zřejmě nepříliš veselého...

The Pirate Bay je na "suchu"

Poklidné kotvení pirátů v útulné zátoce The Pirate Bay k dnešnímu dni prozatím končí spolu s odstřižením všech zúčastněných od jejich "vody" - internetového připojení.

Jeden z nejznámějších torrent trackerů na světě a posledními soudními případy značně zpopularizovaný web The Pirate Bay k dnešnímu dni přestal nabízet své služby. Stalo se tak z důvodu přerušení poskytování internetové konektivity ze strany providera Black Internet, jemuž soud pohrozil pokutou 500 000 švédských korun (70 000 USD).

Subscribe to RSS - torrenty