JibJab

Nejlepší vánoční přání letošního roku (2018)

Nejlepší vánoční přání letošního roku (2018)

Vánoční přání se mění zároveň s tím, jak se vyvíjí technika. Pokud jste dali vale papírovým přáním, zkuste elektronické - vánoční video s personifikovaným přáním nebo taneček vánočních postav s vaším obličejem. Potřebujete jen webový prohlížeč s podporou Flashe nebo tablet a fotografie svých obličejů.

Vánoční přáni: Elfové jsou zpět

Oblíbené vánoční přání v podobě animovaných vánočních Elfů, kterým dodáte vlastní obličeje, bude k dispozici i letos. Pro všechny, kteří se mailem ptali na dostupnost Elfů, mám tedy dobrou zprávu.

Video a striptýz Chippendales zdarma

Máme tu další nadílku odlehčeného videa od JibJab. Tentokrát si můžete přetvořit striptýzové vystoupení od známé partičky Chippendales. Stačí doplnit vlastní obličeje a můžete vyrazit předvést své svaly a plochá břicha dámskému publiku.

Valentýn 2009: tipy na valentýnská přání online

Ač nepatřím k příznivcům oslav na Svatého Valentýna a dávám raději přednost 1. květnu, vybral jsem tipy na valentýnská přání online, které mě letos zaujaly. Současná doba papírovým přáním moc nepřeje, takže pokud si chcete se svou partnerkou či partnerem vyměnit pár jedniček a nul převedených do podoby zamilovaného vzkazu na internetu, čtěte dále.

Subscribe to RSS - JibJab