Symantec nadále již s plnou podporou Windows 7

Společnost Symantec Corp. dnes oznámila, že její spotřebitelské produkty prodávané pod značkou Norton a nejnovější verze jejích podnikových technologií zabezpečení, zálohování, obnovení a migrace podporují operační systém Microsoft Windows 7.
reklama

Nad bezpečností právě uvedených Windows 7 mají bdít především nové verze aplikací Norton Internet Security 2010 a Norton AntiVirus 2010 disponující novou technologií Quorum. Také aplikace Norton Internet Security 2009, Norton AntiVirus 2009 a Norton 360 verze 3.0 byly aktualizovány tak, aby podporovaly W7.

Kromě nejdůležitějších produktů Norton jsou s operačním systémem Windows 7 již kompatibilní i produkty OnlineFamily.Norton, Norton Online Backup a Norton Utilities. Uživatelé starších verzí najdou další informace o možnosti získat nejnovější verze produktů v centru aktualizace Norton.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Symantec Corp

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru