Symantec bude poskytovat cloudové řešení

Symantec včera koupil za 115 milionů dolarů společnost LiveOffice, jež se zabývá poskytováním prostoru na cloudu pro archivaci a ukládání dat.
reklama

Kanadská společnost LiveOffice nabízí řadu cloudových služeb včetně e-mailu, instant messagingu nebo sdílení dat. LiveOffice spolupracuje s více než 20 000 firmami ve více než 50 zemích světa. Symantec tak bude moci díky této akvizici do svých služeb integrovat nabídku bezpečného ukládání dat na cloudu. LiveOffice poskytuje uživatelům, kteří platí paušální měsíční částku, na svých serverech neomezený prostor na ukládání dat. 

LiveOffice v současné době nabízí hned několik balíčků, z nichž nejzajímavějšími pro jednotlivé uživatele jsou Mailbox Management (neomezené archivování mailů) a Data Protecion (zálohování dat). LiveOffice je již nějakou dobu integrován ve službě Symantecu s názvem Clearwell eDiscovery, která se zabývá shromažďováním právních informací.

Zdroj: PCW


Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru