SWiSH Max2 - na Flash jednoduše

Dnes byla oznámena nová verze alternativního nástroje pro tvorbu flashových prezentací. Pomocí SWiSH Max2 vytvoříte jednoduché i složité flashové stránky i bez potřeby rozsáhlých znalostí. Zkušenější uživatelé mohou samozřejmě používat také ActionScript.
reklama

Cena programu byla stanovena na 149.95 USD, v rámci uvedení je poskytována sleva 30 USD. Ukázky toho, co SWiSH Max2 dovede vytvořit i zkušební verzi programu ke stažení najdete webu SWiSHzone.com.

SWiSH Max 2

Pokud jste používali SWiSH Max, pak jistě budete překvapeni novým vzhledem aplikace. Celkově působí mnohem příjemněji, při rychlém pohledu na zkušební verzi jsem mezi novinkami objevil konverzi videa do formátu FLV, podporu FTP, nové ukázkové projekty, vylepšené importní funkce a pohodlnější ovládání.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru