Surface RT do Evropy dorazí později, zákazníci dostanou slevu

Zákazníci, kteří si v Evropě předobjednali nový tablet Surface s Windows RT, budou muset počkat o něco déle. Dostanou však od Microsoftu slevový kupón.
reklama

Microsoft bez dalších podrobností oznámil, že má problém s dodávkami tabletu do zámoří (tedy do Evropy) a nestanovil datum, kdy bude tablet dostupný. Uživatelé, kteří předobjednané zařízení nedostanou ve slíbený den však jako omluvu od Microsoftu dostanou slevový kupón v hodnotě až padesát euro na svůj další nákup v Microsoft Online Store. 

Problémy jsou také s dodávkami Surface do Kanady, takže i lidé v této zemi obdrží kupóny. Většině zákazníků, kteří tablet předobjednali, bylo řečeno, že jej dostanou do 30. října, ostatní pak do 2. listopadu. Kupon je bohužel platný pouze pro Microsoft Store, ne pro Windows Store, kde by si uživatelé mohli nakoupit aplikace. Surface RT byl v USA rychle vyprodán, čekací lhůty na něj jsou nyní jeden až tři týdny.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru