Studie: Google zůstává králem vyhledávání

Google zůstává králem vyhledávání. Tuto pozici se mu povedlo udržet také z toho důvodu, že je to pro spoustu uživatel stále takříkajíc "srdeční" záležitost.
reklama

Každoroční studie oblíbenosti vyhledávacích služeb a enginů oganizovaná michiganskou univerzitou a ForeSee Results ukázala i letos jednoznačné výsledky: Google získal 86 bodů ze 100 na škále uživatelské spokojenosti. To je o 9 bodů více, nežli druhé doběhnuvší Yahoo.

Studie vznikla bohužel ještě před tím, nežli se letos objevila vyhledávací služba Bing od Microsoftu. Každopádně Larry Freed, prezident a CEO ForeSee Results naznačil, že to bude pro Microsoft dlouhá cesta dosáhnout až na nejspokojenější vrchol a dostat se tak mezi vyhledávací elitu. Uživatelé Google jsou poměrně spokojení, takže proč by vlastně zkoušeli něco nového?

Zdroj: Computerworld

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru