Street View se objeví v mobilní verzi Google Maps

Podle nových informací deníku Wall Street Journal to vypadá, že Google plánuje přidat Street View do mobilní verze svých map. 
reklama

Společnost plánuje tuto informaci oficiálně potvrdit až zítra, Wall Street Journal však již nyní přinesl zprávu od seriózních zdrojů, podle které se Street View v mobilních prohlížečích opravdu objeví. Podle Walta Mossberga z WSJ, který měl možnost technologii na mobilu vyzkoušet, fungovalo Street View velmi dobře. Služba samozřejmě podporuje dotykové displeje, takže uživatelé mohou s fotografiemi různě manipulovat pomocí svých prstů. 

Mossberg také uvedl, že Google zvažuje vydání svých Google Maps pro iOS v rámci samostatné aplikace, což by byl jistě velmi zajímavý krok poté, co Apple mapy od Googlu ze svého mobilního operačního systému odstranilo. I když oficiální potvrzení vydání Street View pro mobilní zařízení by učiněno až zítra, nedá se očekávat, že by aplikace uživatelům byla ihned k dispozici.

Zdroj: Techspot
Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru