Strata Human: ať Firefox 3 pasuje do Ubuntu

Včera se objevilo nové téma vzhledu pro webový prohlížeč Firefox 3. Používáte-li linuxovou distribuci Ubuntu, pak se o něj zajímejte o to víc. Téma vzhledu s názvem Strata Human (via lifehacker) totiž do Firefoxu 3 provozovaného v této linuxové distribuci přináší téma vzhledu z Windows, pěkné modré Strata. Jak vypadá Firefox 3 ve Windows, se můžete podívat na následujícím obrázku:
reklama

Strata Human: ať Firefox 3 pasuje do Ubuntu

Firefox 3 ve Windows Vista s tématem Strata

Firefox 3 instalovaný v Linuxu používá jako výchozí téma motiv s názvem Tango. Netvrdím, že není pěkný, barvy do Ubuntu docela zapadají, ale jaksi to není ono. A hlavně, proč nevyužít nových grafických pvků, které jsou k vidění ve Windows?

Strata Human: ať Firefox 3 pasuje do Ubuntu

Firefox 3 v Ubuntu s tématem Tango

Nejsem zřejmě sám, kdo si to myslí, a tak se autor tématu Strata Human rozhodl vzít výchozí téma z Windows, v GIMPu si trošku pohrát s barvičkami a výsledkem je nový motiv vzhledu určený speciálně pro uživatele Firefoxu pracující v Ubuntu. Jak se povedlo, posuďte sami:

Strata Human: ať Firefox 3 pasuje do Ubuntu

Firefox 3 v Ubuntu s motivem Strata Human

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru