Stránky technické podpory Microsoftu rozšířeny

Kromě pár tisíc článků českých je díky překládacímu enginu Research Machine Translation k dispozici nově také téměř čtvrt milionu dalších témat.
reklama

Pokud jde o znalostní databázi http://support.microsoft.com/, tak zde jsme doposud našli české články pouze v počtu cca 7 000 kusů. Vedle těchto kousků (mimochodem profesionálně lokalizovaných) tu nyní český uživatel najde i dalších více než 250 tisíc technických článků, které byly přeloženy enginem Research Machine Translation.

Výhodou řešení je zejména to, že na rozdíl od jednou napsaných článků je překlad dynamický, takže tak, jak se bude zkvalitňovat překládací engine, bude se zlepšovat i překlad samotných článků. Kvalitu samozřejmě nelze srovnávat s profesionálním překladem, nicméně uživatel by měl získat dostatek informací pro vyřešení svého problému.

Zdroj: Tisková zpráva společnosti Microsoft

Autor článku: Petr Hájek

Bývalý redaktor Maxiorla. Pravidelně čtenáře zásoboval novinkami ze světa IT.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru