Stimator: jaká je hodnota vašeho webu?

Zajímá vás, jaká je přibližná hodnota vašich webových stránek? Zkuste Stimator. Na webu najdete množství nástrojů, které se pokoušejí na základě různých parametrů zjištěných o daném webu vypočítat, jaká je jeho přibližná hodnota. U Stimatoru se mi líbí to, že jeho čísla jsou na rozdíl od jiných nástrojů poměrně reálná.
reklama

Neukazuje horentní sumy, naopak. Navíc je příjemné, že nepovažuje za nejdůležitější faktor PageRank.

Webovou aplikaci Stimator, která slouží k odhadu ceny vašeho webu, najdete na adrese stimator.com. Funguje jednoduše - do textového políčka na titulce stačí zadat adresu vašeho webu a klepnout na tlačítko Calculate.

Stimator prověří několik faktorů vypovídajících o ceně vašeho webu, během toho můžete sledovat, jak naskakují čísla ve výsledné sumě.

Údaje ze Stimatoru a jemu podobných služeb je samozřejmě potřeba brát spíše s rezervou, ale i tak mohou být zajímavá. Jak jste na tom vy? Překvapila vás vypočtená cena vašeho webu? Dejte vědět.

Poznámka z 28. 10. 2014: Web Stimator byl zdá se zrušen, jeho adresa vás náhodně přesměruje na reklamní weby.

Nějaké další nástroje na zjišťování ceny domény najdete v krátkém článku Where to get your domain appraisal.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal a Symfony. Obojí také školím spolu se základy SEO. Jsem Acquia Certified Developer (Drupal 7) a Site Builder (Drupal 8 & 9) a napsal jsem několik knih o Drupalu. Ve volných chvílích cestuji a podnikám výlety. Více se dozvíte na mém firemním webu.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

návštěvník

No nevím. Spíše to bude velmi pochybně fungující nesmysl. Asi před měsícem jsem si zkusmo založil blog na kterém je jeden příspěvek o délce asi 20slov a Stimator tuto stranku ohodnotil na $6,135,226,-

návštěvník

Nemáš blog na doméně třetí úrovně? Pak by mohl systém počítat cenu domény druhé úrovně.

návštěvník

To mne také napadlo, ale adresa domény druhé úrovně, má hodnotu řádově vyšší. Takže prostě něco nehraje. Né že by to bylo důleité :)

návštěvník

Dobrý den!
Odkaz z Vašehop webu míří na: tomasstodola.com
Je to jakýsi vbychytralec, který láká na obchodování.

stimator.com vlastně neexistuje, mylím se? Zřejmě nikoli.

Profile picture for user Jan Polzer

Dobrý den, díky za upozornění. Článek je hromadu let starý, jak vidíte. Není v mých silách ověřovat při takovém množství obsahu, jestli několik let staré služby ještě fungují. Odkaz v článku (i Vašem komentáři) jsem dal pryč a přidal upozornění.

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Novinka listopad 2020

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
reklama
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru