Steve Ballmer přistál na letišti Praha Ruzyně

Dnes po dvacáté hodině dorazil na ruzyňské letiště prezident a výkonný ředitel společnosti Microsoft Steve Ballmer. Vajíčkovou bitvu v Budapešti přežil bez úhony a může se věnovat setkání s českými politiky, studenty a podnikateli a účasti na Evropském fóru vědy a techniky Praha.
reklama

Během pobytu v České republice se Ballmer setká s rektorem VŠE a českými vývojáři. Po schůzce s ministrem vnitra Ivanem Langrem bude 22. května večer pokračovat ve své cestě do Ruska. Více informací, fotografií (včetně fotografií pořízených během příletu) a tiskových zpráv z návštěvy Steva Ballmera v České republice naleznete na http://www.microsoft.com/cze/steve/.

Zdroj: Microsoft ČR

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Komentáře

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru