Stahujte Zoner Photo Studio X: Jaro 2017

Zoner dodržuje slib pravidelných menších aktualizací pro svůj Zoner Photo Studio X prodávaný na bázi předplatného. Po podzimních novinkách jsou tu jarní, které kromě jiného vylepšují nejdůležitější funkci z celého programu - automatické úpravy.

Reklama

Úvodník této zprávičky jsem samozřejmě záměrně trochu nadsadil, ale zcela na rovinu - pro spoustu lidí je skutečně automatická úprava tím nejčastějším nástrojem, který používají v jakémkoli fotografickém softwaru. Zoner Photo Studio X s dnešní aktualizací přidává automatickou úpravu přímo do nástrojové lišty. Funkce umí nastavit více expozičních parametrů než dříve, a rovněž barvu. Výhledově by měla přinést i automatické vyvážení bílé nebo srovnání horizontu. Na to si ale ještě počkáme.

Z dalších novinek by vás mohl zaujmout štětcový filtr, který umožňuje v modulu Vyvolat malovat úpravu expozice přímo do fotky. V Editoru přibyl nástroj pro zpřesnění výběru. Správce našeptává při vyplňování názvu, popisu nebo místa pořízení fotografie.

Zoner Photo Studio X Jaro 2017

Při prezentaci na setkání s novináři se mi nejvíce líbilo spárování fotografií s tracklogem se záznamem výletu a zobrazení obojího na mapě. Spárování lze hromadně i jednotlivě posouvat, pokud vám čas ve fotoaparátu nesedí s GPS nebo mobilem, odkud pochází tracklog.

Zoner Photo Studio X Jaro 2017

Máte-li rádi fotopředměty, pak vás potěší, že se změnou poskytovatele těchto předmětů je jejich objednávání v Zoner Photo Studio X až o třetinu levnější.

Podrobnější přehled novinek v jarní aktualizaci Zoner Photo Studio X najdete na webu Zoneru. Pokud ZPS X nemáte koupené a už jste dříve instalovali zkušební verzi, pak vězte, že tato aktualizace vám přináší dalších 10 dní k vyzkoušení, zcela nová instalace pak klasických 30 dní.

Tagy: 

Reklama

Přidat komentář