Stahujte Zoner Photo Studio 14 sestavení 2

Mírně vylepšená verze správce a editoru fotografií Zoner Photo Studio 14 sestavení 2 přichází s trojicí novinek slibujících lepší výkon programu při náročných operacích. Ve výčtu změn najdete také několik oprav.
reklama

Novinky v ZPS14 sestavení 2 souvisejí výhradně s novou funkcí HDR mapováním tonality. Nové sestavení snižuje paměťové nároky při práci s touto funkcí až o 30 %, přidává částečnou akceleraci pomocí GPU a nabízí výstup v 16bitové barevné hloubce.

Co se oprav v Zoner Photo Studio 14 sestavení 2 týče, najdete zde řešení pro pády programu při zapnutí GPU akcelerace a při použití funkce Vyplnit podle okolí. Vývojáři opravili také párování GPS informací z Google Latitude, špatné nebo zbytečné vytváření náhledů a další věci.

Podobnosti najdete na webových stránkách Milujeme fotografii. Připomínám též článek Zoner Photo Studio 14: videoprůvodce a návod pro nové funkce.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru