Stahujte: Zoner AntiVirus Free 1.2 pro Android

Společnost ZONER software před pár dny uvolnila novou verzi svého antivirového programu pro mobilní operační systém Android. Zoner AntiVirus Free 1.2 pro Android přidává možnost lokalizace ztraceného mobilního telefonu a kontrolu dodržování zásad bezpečného používání vašeho zařízení.
reklama

Hlavním úkolem pro Zoner AntiVirus Free 1.2 nadále zůstává ochrana před malwarem, filtrování příchozích a odchozích hovorů, kontrola SMS a dětský zámek jako ochrana u volání.

Nová verze Zoner AntiViru je navíc k dispozici zdarma, bez omezení a bez reklam. Zoner AntiVirus Free 1.2 vám poběží na všech zařízeních vybavených operačním systémem Android 2.1 nebo vyšším, tedy i na Android 3.0. Stahovat jej můžete z Android Marketu.

Po instalaci proběhne kontrola telefonu a instalovaných aplikací. Poté uvidíte obrazovku s informací o aktuálním stavu telefonu, s možností opětovného spuštění kontroly, nastavením aplikací a oprávnění, správcem procesů a filtrováním. Pokud si v nastavení povolíte ovládání na dálku a zadáte heslo, můžete telefon lokalizovat pomocí speciálních SMS.

Další informace najdete na webové stránce Zoner AntiVirus pro Android.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru