Stahujte Zend Studio 12.5

Oblíbené vývojové prostředí pro tvorbu webových aplikací psaných v PHP vyšlo před pár dny v nové verzi. Zend Studio 12.5 přichází s vylepšeným debuggerem a podporou nových API a knihoven.
reklama

Nejvíce změn se v Zend Studiu 12.5 týká ladicího nástroje. Debugger nyní lépe zobrazuje pohled na proměnné a výrazy, má novou sadu ikonek, zvýrazňuje proměnné, jejichž hodnota se změnila od posledního kroku v ladění, umožňuje seskupovat rozsáhlé části polí, opravuje několik drobných problémů a přesunuje konfiguraci pro XDebug a Zend Debugger do nastavení konfigurace PHP.

Zend Studio 12.5

Zend Studio 12.5 přináší podporu pro PHPUnit 4 instalovanou pomocí Composeru, integruje se s Apigility 1.1, přidává podporu pro framework AngularJS, ecommerce systém Magento a databázové knihovny Doctrine.

Přidává také podporu pro zápis Markdown a FontSize, integruje se s Git Mylyn.

Novinky představí webinář plánovaný na 5. května. Prozatím můžete kouknout na novinky v následujícím videu o Zend Studiu 12.5.

Odkazy:

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru