Stahujte Windows Home Server 2011 Release Candidate

Microsoft včera vydal Windows Home Server 2011 RC, který můžete zdarma používat až do léta. Podle Microsoftu je RC verze posledním buildem před vydáním finální verze.
reklama

Anglickou verzi WHS 2011 RC si můžete stáhnout z webu Microsoft Connect (v jiných jazycích tato RC nebude dostupná). Do vyhledávače zadejte "Windows Home Server 2011 Release Candidate - OEM install" a stáhněte dva soubory: EN-US_WHS_PREM_RestoreCD.iso (467, 07 MB) a EN US_WHS_PREM_OEM_InstallDVD.iso (4 003,53 MB).

Jako vždy, i tentokrát Microsoft varuje, že jde o verzi určenou především pro testery a vývojáře a nehodí se k běžnému provozu. Licence této verze vyprší 30. června. Na změny, které Windows Home Server (WHS) 2011 Release Candidate přinesly, se můžete podívat v následujícím videu. Windows Home Server 2011 byl dříve vyvíjen pod kódovým jménem Vail. Veřejná betaverze tohoto operačního systému byla vydána v dubnu minulého roku.

 

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru