Stahujte Skype pro iPad

Populární komunikační program Skype je od dnešního dne k dispozici i ve formě aplikace pro tablety iPad. Podporuje všechny běžné funkce, na které jste zvyklí z desktopové verze, tedy textovou komunikaci, volání mezi počítači i na telefony a přenos videa pomocí webové kamery.
reklama

Skype se od dnešního dne objevil ke stažení pomocí obchodu App Store zabudovaného v iPadu. Nutno dodat, že ve verzi pro iPhone je Skype ke stažení již od jara 2009.

Skype pro iPad

Instalace probíhá klasicky přes App Store, po spuštění stačí zadat přihlašovací údaje vašeho účtu u Skype. Po chvíli uslyšíte důvěrně známý zvuk přihlášení Skype a můžete začít komunikovat. Kontakty jsou rozděleny do skupin, k dispozici je i číselník pro vytočení telefonního čísla. Komunikátor uchovává také historii.

Skype pro iPad

Ke komunikaci Skype pro iPad stačí 3G připojení, lépe ale zřejmě bude fungovat přes WiFi. Co se systémových nároků týče, Skype pro iPad vyžaduje iOS 4.0 nebo vyšší, pro přenos videa pak potřebujete iPad druhé generace. Skype ale bez problému běží i na prvním iPadu, zde si jen musíte odmyslet videovolání ze své strany.

Skype pro iPad

Více se dozvíte v App Store nebo na následujícím videu.

Mimochodem, Skype se dnes krátce po objevení v App Store opět ukryl, nyní (odpoledne) je již opět k dispozici pro stažení.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru