Stahujte Office 365 Home Premium Preview

Microsoft včera představil novou sadu kancelářského balíku Office, která bude založena na cloudu.
reklama

Nové Office 365 uživatelům umožní přecházet mezi různými zařízeními s Windows 8 a vytvářet tak obsah bez problémů na cestách. Podle Steva Ballmera jsou nové Office 365 "nejambicióznějším projektem v historii Microsoftu". Do balíku je plně integrován Skype a nová funkce s názvem "People Card" uživatelům umožní spojit se s přáteli pomocí sociálních sítí nebo číst jejich posty. ´

Viceprezident divize Office Kirk Koenigsbauer pak na včerejší tiskové konferenci představil nové funkce Office 365 včetně integrace SkyDrive. "Při přihlášení do aplikací Office 365 uživatelé budou mít díky SkyDrive přístup k nastavení na všech svých zařízeních s Windows 8," řekl Koenigsbauer. Předělán byl Word, který nyní obsahuje "Reader Mode" a pokročilé možnosti úpravy dokumentů jako třeba přidávání obrázků, videa a jiného obsahu z webu a cloudu. Úprava umístění obrázků je podle všeho snazší, než kdy dříve díky "Live Layout", který inteligentně upravuje umístění textu kolem obrázků.

Změn se dočkal také Outlook, jenž nyní nabízí funkce jako Bing Maps nebo rychlý přístup ke kontaktům a kalendáři. U Excelu stojí za zmínku nová funkce s názvem "Flash Fill", která automaticky odděluje data vložená ze stránek do oddělených odstavců. Quick Analysis umožní uživateli bez problémů nahlížet na formátovací možnosti pro zvýrazněný text včetně "live preview", jenž ukáže, jak přesně by tabulky a grafy vypadaly ještě před tím, než je uživatel do dokumentu vloží. A nakonec dobrá zpráva: Microsoft Office 365 Home Premium Preview volně zpřístupnil pro všechny uživatele.

Zdroj: Techspot

Autor článku: Jiří Beran

Bývalý redaktor Maxiorla. Pokrýval novinky z oblasti IT a napsal také řadu návodů. Momentálně se věnuje jiné činnosti.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru