Stahujte nový RegexBuddy 3.4.2

Povedený nástroj pro tvorbu a ladění regulárních výrazů byl aktualizován na novou verzi. RegexBuddy 3.4.2 nabízí vylepšené zpracování konců řádek, upravenou podporu pro Delphi a PowerShell a další vylepšení.
reklama

V RegexBuddy 3.4.2 také najdete drobnou opravu týkající se generování výsledného regulárního výrazu v POSIXu. Další vylepšení se týkají práce s regulárním výrazem na kartě Library. Objevuje se také provázanost na program PowerGREP.

Pro uživatele RegexBuddy 3 je tato aktualizace zdarma, stahovat můžete z www.regexbuddy.com. Chcete-li se o programu dozvědět více, přečtěte si článek RegexBuddy a RegexMagic: silná dvojka pro práci s regulárními výrazy.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru