Stahujte Internet Explorer 10 pro vývojáře

Necelý měsíc po vydání finální verze Internet Exploreru 9 nabízí Microsoft ke stažení testovací verzi desítky určenou pro vývojáře. Stejně jako u předchozí verze je nyní Internet Explorer 10 k dispozici coby tzv. Platform Preview.
reklama

Internet Explorer 10 přináší větší podporu HTML 5 a CSS3, konkrétně přechodové barevné výplně CSS3 Gradients nebo CSS3 Flexbox.

Internet Explorer 10 Platform Preview můžete stahovat z webových stránek www.ietestdrive.com. Nové verze by měly být vydávány v pravidelných intervalech.

Na adrese live.visitmix.com můžete sledovat dění na konferenci Microsoft MIX 11, kde byl Internet Explorer 10 Platform Preview představen.

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru