Stahujte ICQ 7.6 s podporou Google Talk

Vyšla nová verze oblíbeného komunikátoru ICQ, jejíž hlavní novinkou je integrace s Google Talk. ICQ 7.6 tak propojuje dva světy internetové komunikace, dvě komunikační sítě. Co je dále nového?
reklama

Kromě propojení s Google Talk nabízí ICQ 7.6 také nové funkce pro online komunikace a vylepšený uživatelský profil. Zůstává podpora Facebooku známá již z předchozích verzí. Provázanost s Google Talk se nově projevuje také v podpoře nové sociální sítě Google+ přímo z ICQ 7.6.

Změny se dočkala i mobilní verze ICQ 2.8 pro zařízení se systémem iOS (iPhone, iPad, iPod Touch). Jakmile propojíte ICQ a Google Talk v desktopové verzi ICQ 7.6, můžete na Google Talk psát i z mobilního ICQ.

ICQ 7.6

ICQ 7.6 a propojení na Google Talk

ICQ 7.6

Seznam kontaktů s ikonkami Google Talk v ICQ 7.6

ICQ 7.6

Okno uživatelského profilu ICQ 7.6

Zdroj: Tisková zpráva

Autor článku: Jan Polzer

Tvůrce webů z Brna se specializací na Drupal, WordPress a Symfony. Acquia Certified Developer & Site Builder. Autor několika knih o Drupalu. Web Development Director v Lesensky.cz. Ve volných chvílích podnikám výlety na souši i po vodě. Více se dozvíte na polzer.cz.

reklama

Komentáře k článku

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Povolené HTML značky: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <p> <br>
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

Odesláním komentáře souhlasíte s podmínkami Ochrany osobních údajů

reklama
Moje kniha o CMS Drupal

 

Kniha 333 tipů a triků pro Drupal 9


Více na KnihyPolzer.cz

Sledujte Maxiorla na Facebooku

Maxiorel na Facebooku

Poslední komentáře
Nové diskuze
reklama
Hosting pro Drupal a WordPress

Hledáte český webhosting vhodný nejenom pro redakční systém Drupal? Tak vyzkoušejte Webhosting C4 za 1200 Kč na rok s doménou v ceně, 20 GB prostoru a automatické navyšováním o 2 GB každý rok. Podrobnosti zde.

@maxiorel na Twitteru

Maxiorel na Twitteru